خانه / درباره انجمن / تاریخچه انجمن

تاریخچه انجمن

انجمن لوازم خانگی ایران

صنعت لوازم خانگی یکی از رشته‌های شتاب دهنده توسعه صنعتی است.صنعتی متنوع با کاربرد‌های گوناگون که به‌صورت گسترده علاوه بر استفاده وسیع خانگی و تأمین‌کننده نیاز ضروری و غیر قابل اجتناب خانواده‌ها، در بخش‌های اداری و تجاری کاربرد دارد و سهم بسیار وسیعی از بازار را به‌خود اختصاص داده است. صنعتی که برای صنایع فولاد، پتروشیمی، مس و… ارزش افزوده ایجاد می‌کند. با توجه به این ویژگی‌ها، ایجاد فضای کسب و کار مطلوب برای تعالی و تکامل این صنعت- بوجود آوردن شرایط مناسب برای سرمایه‌گذاری و توسعه واحد‌های صنعتی- بررسی قوانین و مصوبات مرتبط با تولید، تعرفه، مسائل پولی و صادرات و… توسعه فرهنگ صنعتی- تقویت بخش‌های تحقیق و توسعه و ارتقاء سطح مدیریت در این بخش- توسعه و استفاده از تکنولوژی پیشرفته و جذب فن‌آوری- تولید محصولات رقابتی قابل رقابت با محصولات خارجی- توسعه صادرات، و… محور و مرکز ثقل برنامه‌های انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی بشمار می‌آیند.

”انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی ایران“ نام تشکلی است که با بیش از یک دهه فعالیت هدف‌گرا و مؤثر، با بهره‌گیری از خرد جمعی و برخورداری از مدیریت دانش‌محور و جامع‌نگر در کار‌نامه موفق خود ثبت کرده است؛ تشکلی که با احساس مسئولیت در برابر نیاز‌های این صنعت در شرایط گوناگون و پایبندی به‌رسالت خویش در رفع مشکلات این صنعت و گذر از بحران‌ها، تلاشی چشمگیر داشته است.

موضوع فعالیت: انجمن تشکلی است صنفی، غیر تجاری، غیر انتفاعی و غیر سیاسی که از طریق مطالعه، تحقیق، مشاوره، برنامه‌ریزی و آموزش به‌منظور پیشرفت امور صنعتی، تولیدی و حرفه‌ای و بهبود فرآورده‌های صنایع لوازم خانگی فعالیت نموده و به‌هیچ حزب و جمعیت سیاسی وابستگی نداشته و نخواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *