خانه / رویدادها / نمایشگاه لوازم خانگی استانبول (Zuchex) 30شهریور-۰۲ مهر ۱۳۹۶

نمایشگاه لوازم خانگی استانبول (Zuchex) 30شهریور-۰۲ مهر ۱۳۹۶

نمایشگاه لوازم خانگی استانبول

نمایشگاه لوازم خانگی استانبول (Zuchex) یکی از بزرگترین و مهم ترین رویدادهای تجاری دنیا در زمینه لوازم خانگی و کادویی است. اهمیت نمایشگاه لوازم خانگی استانبول که به شکلی استراتژیک در استانبول واقع شده است، بیشتر از رویدادی فقط برای بازار ترک است. این نمایشگاه قطبی تجاری منطقه ای فراهم می کند که خریداران برجسته ای از ترکیه، اوراسیا، کشوهای مستقل مشترک المنافع، بالکان، خاورمیانه و آفریقای شمالی را به خود جذب می نماید. در نتیجه نمایشگاه لوازم خانگی استانبول که هر ساله در ماه سپتامبر برگزار می گردد امروزه به عنوان یک رویداد پر بازدید برای تأمین کنندگان و خریداران شناخته می شود. در این دوره، نمایشگاه بار دیگر طیفی قابل توجه از محصولات کادویی و لوازم خانگی را به نمایش خواهد گذاشت که این طیف از برندهای موفق و شناخته شده تا محصولات هیجان انگیز و نوآورانه را در بر می گیرد. نمایشگاه لوازم خانگی استانبول مکانی مطلوب برای تماشای بهترین طراحی ها محسوب می شود که در کنار بهترین خریداران جدید، ملاقات با تأمین کنندگان جدید و مذاکره با بهترین واسطه های بازار لوازم خانگی انجام می پذیرد.

چرا باید در نمایشگاه لوازم خانگی استانبول ۲۰۱۷ غرفه داشته باشید؟

به بیش از ۷۰۰ شرکتی ملحق شوید که حضورشان در نمایشگاه لوازم خانگی استانبول ۲۰۱۷ تأیید شده است و اکنون اینجا حضور می یابند تا از بسیاری ارتباطات تجاری که در طی چهار روز پر جنب و جوش شکل می گیرد، بهره ببرند. به این نمایشگاه موفق بپیوندید و اجازه دهید بازار فروشتان از شهرت فوق العاده نمایشگاه لوازم خانگی استانبول بهره مند شود.

در سال ۲۰۱۷، بیست و هفتمین دوره نمایشگاه لوازم خانگی استانبول برگزار خواهد شد و ابتکارات جدید و هیجان انگیزی برای این دوره برنامه ریزی شده اند که با جذب خریداران تجاری بیشتری از بازارهای نوظهور اوراسیا، کشورهای مستقل مشترک المنافع ، بالکان، خاورمیانه و آفریقای شمالی امکان شرایط تجاری بیشتری را برای غرفه داران میسر می سازد.


نمایشگاه لوازم خانگی استانبول ۲۰۱۷ می تواند عملکرد رقابتی شما را با کمک موارد زیر ارتقا دهد:

 • شما را قادر می سازد محصولات جدیدتان را به شکل مستقیم و بی واسطه به دست خریداران برجسته منطقه برسانید.
 • امکان نمایش و فروش طیف گسترده ای از محصولات.
 • ملاقات با خریداران خرده فروش جدید، توزیع کنندگان و عمده فروشان و بدست آوردن اطلاعات دسته اول درباره اینکه آنان چه می خواهند و دید آن ها نسبت به آینده بازار چگونه است
 • از فروش بی واسطه محصولاتتان و خدماتی بهره مند شوید از قبیل: قیمت، کیفیت، کاربرد، طراحی، ارسال و دیگر خدمات.
 •  ایجاد وجهه بازاری و ساخت یک برند قابل شناسایی.
 • فروش به بازارهای متعدد از یک مکان
 • از طریق ارتباط بی واسطه، توافق های جدیدی با توجه به نیازهای خرید طولانی مدت آینده مشتریان فراهم کنید.


غرفه های نمایشگاه محصولات کادویی ترکیه:

لوازم خانگی، ظروف سفره و آشپزخانه، منسوجات خانگی، محصولات کادویی و تزئینی، دستگاه های برقی، محصولات خانگی پلاستیکی، وسایل تزئینی، لوازم جانبی حمام و آشپزخانه، نور پردازی و لوسترها

 

چرا باید از نمایشگاه لواز منزل استانبول بازدید کنید؟

نمایشگاه لوازم خانگی استانبول هم برای سازندگان و هم برای تأمین کنندگان لوازم خانگی و محصولات کادویی یک گردهمایی موثر و با ارزش فراهم می کند تا بازار فروش جدیدی را ایجاد کرده و در عین حال برای خرده فروشان، عمده فروشان و توزیع کنندگان فرصت دستیابی منحصر به فردی را فراهم می کند تا به مشاهده و مقایسه این رده از طراحی های جدید و نوآوری های تولیدی یپردازند که سلیقه های مشتری آینده را تأمین خواهد کرد و فروش های آینده را بالا خواهد برد.

پس اگر می خواهید از آخرین گرایش ها و مدها، طراحی ها و نوآوری های جدید، وسایل و بازار جدید اطلاع یابید، حضور در نمایشگاه لوازم خانگی استانبول ۲۰۱۷ برایتان ضروری است.


نمایشگاه لوازم خانگی استانبول ۲۰۱۷ می تواند اجرای رقابتی شما را با کمک موارد زیر ارتقا دهد:

 • شما را قادر می شازد تا طیفی متنوع از محصولات را مشاهده کنید.
 • با بسیاری از تأمین کنندگان جدید آشنا شوید.
 • قیمت ها را مقایسه کنید.
 • کیفیت را مقایسه کنید.
 • حاشیه سود را بالا ببرید.
 • در مورد گرایش های بازار جدید اطلاع کسب کنید و یاد بگیرید چگونه بازار فروش تان و استراتژی های بازار را با هم وفق دهید.
 • از طریق ارتباط بی واسطه توافق های جدیدی را با توجه به نیازهای خرید طولانی مدت آینده فراهم کنید.

مشخصات بازدید کنندگان نمایشگاه هدایا ترکیه ۲۰۱۷:

نمایندگی های حرفه ای خرید، مدیران خرید فروشگاه های زنجیره ای، خرده فروشان مستقل، سازمان های عمده فروش و خرده فروش، واسطه ها و توزیع کنندگان، مالکان/ اپراتورهای هتل ها و رستوران ها، شرکت های پخت و پز و پذیرایی، خریداران کادویی شرکتی، طراحان، سازندگان و نمایندگان وارد کننده، خبرگزاری های ملی و بین المللی.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.zuchex.com مراجعه فرمایید.

موارد جالب

نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون میلان (HOMI)

نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون میلان (HOMI) 24-27 شهریور ۱۳۹۶

نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون میلان (HOMI) نمایشگاه بین المللی مهمی در صنعت طراحی داخلی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *